Home > Event > DiLab Talks – Özge Özmen
15 December, 2017
10:00
İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü, Örnektepe Mah. İmrahor Cad. No: 88/2 Sütlüce - Beyoğlu - İstanbul Katılacağım

Join us:


Dijikad olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Digital Lab konuşmaları bilim ve teknoloji konferanslarıdır. Konferanslar dijital kalkınma, yeni medya, big data, IoT, insan merkezli yaklaşım, mobil teknolojiler, tasarım odaklı düşünce, yaratıcı yıkım, inovasyon, yalın start-up, sosyal girişimcilik, yapay zeka, robot teknolojisi, bitcoin, blockchain, dijital markalaşma gibi konuların tartışılacağı, katılımcıların interaktif şekilde katkıda bulunacağı gelişim etkinlikleridir.
 
DiLab Talks’un beşinci haftası Social MakerLab Kurucusu Sn. Özge Özmen’in “Sosyal Girişimcilik ve İnovasyon” temasıyla gerçekleşecektir.
 
Etkinliğimiz İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce kampüsünde bulunan stüdyoda gerçekleşecektir. Ücretsizdir, herkese açıktır, katılım 30 kişi ile sınırlıdır. Kayıt olmak için dilab@dijitalkalkinma.org adresine mail atmanız gerekmektedir.