Home > Event > DiLab Talks – İsmail Hakkı Polat
24 November, 2017
10:00
İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü, Örnektepe Mah. İmrahor Cad. No: 88/2 Sütlüce - Beyoğlu - İstanbul Katılacağım

Join us:


Dijikad olarak İstanbul Ticaret Üniversitesi ile birlikte gerçekleştireceğimiz Digital Lab konuşmaları bilim ve teknoloji konferansları olarak hayata geçecek. Konferanslar kapsamında dijital kalkınma, yeni medya, big data, IoT, insan merkezli yaklaşım, mobil teknolojiler, tasarım odaklı düşünce, yaratıcı yıkım, inovasyon, yalın start-up, sosyal girişimcilik, yapay zeka, robot teknolojisi, dijital markalaşma gibi konuların tartışılacağı, katılımcıların interaktif şekilde katkıda bulunacağı gelişim atölyeleridir.

DiLab Talks’un ikinci haftası Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat ile “Bitcoin, Blockchain ve Ötesi” temasıyla gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce kampüsünde bulunan stüdyoda gerçekleşecektir. Ücretsizdir, herkese açıktır, katılım 30 kişi ile sınırlıdır. Kayıt olmak için dilab@dijitalkalkinma.org adresine mail atmanız gerekmektedir.